Formularul 230 - ajutor pentru activitățile noastre!

Anunțuri / comunicate Ianuarie 24, 2023

Ajută activitățile noastre prin formularul 230!

Completează acest formular, prin care poți redirecționa, GRATUIT, cu MINIM DE EFORT, până la 2% din
impozitul pe profit!

Cum poți face acest lucru?

Dacă nu te descurci, nu ezita să suni la numărul 0742593616, iar noi îți stăm mereu la dispoziție!

1. Solicită acest formular de la noi! Îl putem trimite fizic sau în format electronic, sau îl poți descărca.

2. Îl poți completa direct cu datele personale și îl poți trimite:

a) Prin Poștă, la adresa Parohiei noastre: Parohia Sf. Voievozi Crucea, Sat. Crucea Com. Crucea Jud. Lungani. Tel. 0742593616 ȘI DEPUNEM NOI LA SEDIUL ANAF!

b) Direct la sediul ANAFdin regiunea în care aparții.

c) Faci o poză sau scanezi documentul și îl poți trimite la noi în format electronic, pe whatsapp la numărul de telefon 0742593616 sau pe adresa de email: pr.tarnitaadrian@gmail.com

Puțin timp pentru o faptă bună reprezintă un mare ajutor pentru noi!

Nu uita!

Dacă vrei să faci această faptă bună, și nu reușești, suntem alături! Sună! 0742593616!

Atașamente:
PDF icon 230_parohia_crucea.pdf
Citește alte articole despre: ajutor